FestyLand 2017 - De afsluiting van het festivalseizoen!, Volkel, vrijdag, 06. oktober 2017

Wees welkom op 6 & 7 oktober op FestyLand!

VRIJDAG 6 OKTOBER

Jupiler Live Stage
● De Jeugd Van Tegenwoordig​
● Waylon Music​
● The Wetnecks​ Orchestra
● Band Baby Blue​

Dance Palace gehost door OH1OH
● TONY JUNIOR​
● Vato Gonzalez​ & MC Tjen
● La Fuente​
● Pep & Rash​
● CMC$​
● DJ Irwan
● Hosted by: Iceman

Spektakulair gehost door SMÈRRIG
● Abstract​
● David Ghetto​
● Nixus
● Chimp
● Marshall
● Sjannies
● MC Jordan

PulFiction gehost door De Pul Uden
● Rilan & the Bombardiers​
● Vezpa​
● WEEKEND WARRIORS​
● DJ's Connie & Blyde

The Jupiler Ballsroom
● The Darkraver​
● Jeffrey Heesen​
● K-liber
● StukTV
● It All Started In The Nineties
● DJ Jerome
● Ballsroom DJ Team

Rosso Rocco
● The Gwoof​ ft. Rudeboy
● The Grand East​
● St. Tropez​
● Projectmanager

Planet Love
● Anil Aras
● Niels Sterken &
● Naughty Nik
● Ricket b2b Pete Saunders

Boomshakalak Soundsystem
● Keizer Skarel
● Irie Badeo
● Dawn Panty
● Jimmy Spliff
● Gozert
● King Chubby
● MC Siggy
● Percussie: NoLo

Mini Disco
● Pret Kabinet

EetertainTent
● Sweaty Disco
● Rundfunken

FestivalCafé
● Bart en Alex​
● Van Binsbergen Trio​

ZATERDAG 7 OKTOBER

Jupiler Live Stage
● Broederliefde​
● Andy Frasco​ (USA)
● RONDÉ​
● MEMPHIS MANIACS​
● BZB​
● Les Truttes​ (BE)

Dance Palace door Desperados
● R3hab​
● TUJAMO​ (DE)
● Julian Jordan​
● Kris Kross Amsterdam​
● LNY TNZ​
● Mike Williams​
● Brooks
● LVNDSCAPE
● Daster
● Robbie Rise

Spektakulair
● Kraantje Pappie​
● SFB​
● Jebroer​
● ChildsPlay​
● Lady Bee​
● Bizzey​
● Puinhoop Kollektiv​
● Outsiders
● The Boy Next Door
● Loud ’N Bright

PulFiction gehost door De Pul Uden
● NAVARONE​
● Indian Askin​
● EUT​
● Mariachi Reloaded​ (MX)
● Rattlesnake Shake​
● DJ's Connie & Blyde

The Jupiler Ballsroom
● John West & Lange Frans
● Snollebollekes​
● Raymon Hermans
● Her00s from the Zer00s
● Dansado & De Feestneger​
● Lanterfantje
● Arno Sloot
● De Lievelings DJ's van je Zusje
● Zanger Bas
● Noise Cartel
● PLN-B
● Hardstyle John
● Ballsroom DJ Team

Rosso Rocco
● Motörheads​
● The 101's​
● The Royal Engineers​
● Calderas
● PALMSY​
● Dokter Watjes​

Planet Love
● Secret Cinema​
● Ici Sans Merci
● Petterson
● Paulie B
● Niels Sterken​ & Naughty Nik​

Boomshakalak Soundsystem
● Gozert
● Keizer Skarel
● Dr. Robinson
● Oaks
● Jimmy Spliff
● Jahroon
● King Chubby
● Dawn Panty
● Boomshakalak Allstars
● MC Siggy
● Percussie: NoLo

MiniDisco
● Pret Kabinet

EetertainTent
● Sweaty Disco
● Rundfunken
● Los Gringos Del Mambo
● Tropical Party Sound System

FestivalCafé
● R.U.M. XL

Specials
● Toos en Nel​
● De Bier Goochelaar​
● Heavy Hoempa​

FestyLand 2017 - De afsluiting van het festivalseizoen!

Papgat X 2018

Papgat X 2018

zondag 11. februari 2018
The Lantastic Episode 7

The Lantastic Episode 7

vrijdag 24. november 2017
Snertbal 4.0
dinsdag 13. februari 2018
Oldschool Gangsters
zaterdag 02. december 2017
Richard Groenendijk - Om alles!
woensdag 17. januari 2018
Ik was hier 4 jaar oud
dinsdag 11. april 2056
The Charm The Fury | Groene Engel Oss
zaterdag 25. november 2017
Vind meer interessante evenementen
Krijg event aanbevelingen op basis van uw Facebook-smaak. Snap het nu!Toon me de geschikte evenementen voor mijNiet nu